0850
840 4105
info@erzinsuaritma.com

Hakkımızda

Anasayfa

Hakkımızda

EVSEL VE KÜÇÜK İŞLETMELERE UYGUN SU ARITMA CİHAZLARI
İçme su arıtma sistemleri için kullanılan filtrelerin ve diğer ekipmanların kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle Erzin Su Arıtma, su arıtma cihazı ürünlerinde 1. sınıf kalite filtre, membran, pompa ve ekipmanları kullanır. Böylece hem estetik hemde kaliteli ve uzun ömürlü su arıtma cihazlarını siz müşterilerimize sunarız. Unutmayalım ki su arıtma cihazı alırken arıtılan suyun yüksek kalitede olması sağlığımız için önemli bir faktördür. Arıtma cihazı tarafından arıtılmış suyun berraklığı, tadı ve içimin kolay olması da önemli bir faktördür.
  Erzin Su Arıtma piyasadaki en iyi su arıtma firmaları arasında kendisine yer bulmaktadır.

ENDÜSTRİYEL SU ARITMA SİSTEMLERİ
Erzin Su Arıtma Sistemleri olarak, yılların verdiği deneyimle Türkiye’de ve yurt dışında projelendirmeden işin teslimine kadar birçok su arıtma sistemi projesine imza atmıştır. Su arıtma sistemi kurulumundan sonraki bakım ve servis hizmetlerini başarıyla yerine getirmektedir. Erzin Su Arıtma Sistemleri, su arıtma alanında dünyanın önde gelen, en güvenilen markalarının temsilciliğini yapmakta. Su arıtma sisteminin kullanıldığı tesislere malzeme temini dahil, tasarım ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

 

  Erzin Su Arıtma sistemleri olarak,Hatay ve çevre ilçelere 7/24 servis anlayışı ile hizmet vermekteyiz.Erzin su arıtma ile su arıtma cihazlarınız emin ellerde..