0850
840 4105
info@erzinsuaritma.com

HABER DETAY

Anasayfa

haberler

Erzin Su Arıtma Hizmetinizdedir11-04-2017

Erzin Su Arıtma Web sitemiz hizmetinizdedir. Çok yakın zamanda tüm ürünlerimiz eklenecektir. Hatay'nın en çok tercih edilen firmaları arasında yer alan ERZİN SU ARITMA sizlere yenilenen web sitesi üzerinden hizmete devam ediyor..
ERZİN SU ARITMA  Ev ve işyeri tipi su arıtma cihazları, endüstriyel su arıtma sistemlerinde sektörde yılların tecrübesi olan ERZİN SU ARITMA ’ya ait web sitemizi yeniledik ve yeni arayüzümüzle hizmetinize sunuyoruz.

ERZİN SU ARITMA YAYINDA BİZLERİ TAKİP EDİN İNDİRİMLERDEN YARARLANIN..

 

Erzin Su Arıtma Servisi Telefon : 0544 391 1409  Su arıtma cihazı artık evlerde ve iş yerlerinde temel ihtiyaç haline gelmiştir. Su arıtma cihazı kullanmak aylık su tüketim maliyetinizi 3 te 1 e indirmeyi sağladığı gibi sağlıklı su içmenizi de sağlar.

Su arıtma cihazınızın bakımını yaptırdığınız takdirde cihazınızın verimi artar ve ömrü de uzar. Bakımı yaptırılan Su arıtma cihazı sürekli arızalanmayacağı için size beklenmedik masraf çıkarmaz.

Su arıtma cihazı kullanımı ülkemizde oldukça yaygınlaştı ancak çeşme suları ne kadar zararlı ise su arıtma cihazlarının da bakımları yapılmazsa en az çeşme suları kadar zararlı hale gelebilir. Su arıtma cihazlarımızın bakımları 6 ayda bir olmak üzere yılda 2 kez yaptırılmalıdır. Su Arıtma Servisi olarak bütün marka cihazların servis hizmetini vermekteyiz. 0544 391 1409 Erzin Su Arıtma Filtre Değişim,Erzin Su arıtma arıza,Erzin su arıtma satış

Servis Verdiğimiz Markalar; WaterLife, İhlas, Aura, Cebilon, Unique, Rositell, Ocean, İonica, Hayzek, Hyundai, Aqualine, Conax, Esli markalara 7 gün 24 saat servis vermekteyiz.