0850
840 4105
info@erzinsuaritma.com

HABER DETAY

Anasayfa

haberler

EBRAR TİCARET ERZİN SU ARITMA SİSTEMLERİ14-04-2017

Ebrar Ticaret ve Erzin Su Arıtma; Dünyadaki seçkin Su Arıtma Fuarlarini müsterileri için yerinde takip eden, son teknolojik gelismeleri müsterisine aktarmayi amaç edinmis bir firmadir. Fuarlarda tespit etmis oldugu en kaliteli ürünlerin ithalatini direk kendisi yapar. Erzin Su Arıtma Içme Su Arıtma sistemleri için kullanilan filtrelerin kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle Erzin Su Arıtma, 1. Sinif kalite filtreleri 1.sinif kalite pompa ve ekipmanlari direk üreticisinden getirir ve arıtma cihazlarinin dis kasasina montajini yine kendisi yapar.

Bu nedenle cihazin dis görünüsünün, estetiklik haricinde arıtma islevine ve içme suyunun tadinin kalitesine herhangi bir pozitif katkisi yoktur. Bu nedenle bir arıtma cihazi alirken arıtma islevinin yaninda suyun tadi en önemli kissasdir.

Ebrar Ticaret ve Erzin Su arıtma olarak, evsel ve endüstriyel ihtiyaçlarınız için güvenli, kaliteli ve ultra saf su sağlayan en iyi çözümleri üretmekteyiz.
Erzin Su Arıtma, Ebrar Ticaret Sistemleri’nin tescilli markasıdır ve üretimi Türkiye’de yapılmaktadır.

 1.sinif kalite malzemelerin kullanildigi Erzin  Su Arıtma Su Arıtma Cihazları ile üretilen suda acilik olmaz ve tüketicide çok rahat içimi olan bir his uyandirir. Türkiyenin ve Dünyanın yeni markası Erzin  Su Arıtma cihazları tüm türkiyede ve dünyada yerini alacaktır.Bunun için gece gündüz çok çalışıyoruz.

 7/24 arge ve teknik sorunlar ile çalışmaktayız. Erzin  Su Arıtma hizmet anlayışı her gün olup, 7/24 teknik servis imkanı ile çalışıyoruz.